Fromate Frozen Yoğurt

Fromate frozen yoğurt ile ilgili bilgi vermeden önce frozen yoğurt konusunda kısa bir bilgi verelim.

Dünyada binlerce mağaza ve büyük mağaza zincirleri ile Frozen Yoğurt sevenlerle buluşan  Frozen Yoğurt konseptleri Türkiye’de de gittikçe dikkat çekmekte, beğenilmekte ve her geçen gün büyük bir hızla büyümektedir. Frozen Yoğurt’un kalorisinin çok düşük olması ve probiyotik değerinin çok yüksek olması, aynı zamanda Frozen Yoğurt’un sağlıklı bir ürün olmasını sağlıyor. Türkiye’de başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere bir çok ilde mevcut olan bu Frozen Yoğurt mağazaları gittikçe yayılıyor. Büyük AVM’ler Frozen Yoğurt mağazası için yer ayırmaya bile başladılar. Türkiye’ye girmek için hazırlıklar yapan büyük Frozen Yoğurt zincir mağazaları var. Yerli olarak da kendini her geçen gün geliştiren zincir mağazalar mevcut. Siz de yaratacağınız bir konsept ile zincir mağaza olma yolunda adım atabilirsiniz. Zincir mağaza sistemi için günümüzde en uygun ürün Frozen Yoğurttur. Çünkü her geçen gün daha da geniş kitlelere hitap ediyor.

Frozen Yoğurt, dünya’da dondurma yerine tercih edilebilen sağlıklı bir alternatif olarak besin değeri yüksek, glisemik indeksi düşük ve sağlıklı bir üründür, Uygun protein, emülgatör ve tatlandırıcılarla hazırlanmış Frozen Yoğurt Tozu ile taze yoğurt ve süt ile hazırlanan karışımın Frozen Yoğurt Makineside soğutularak kabartılmasıyla, kıvam ve yapı kazanmış ve dondurma keyfini birebir yaşatan, yanı sıra kalsiyum, protein ve demir, ayrıca karışım içeriğine göre önemli probiyotik bakterileri lezzetli bir yolla almaya yardımcı olan ve toplum bilincinin artmasına paralel gelişen önemli bir alternatif olarak üretilmiştir. Sunum için meyve parçacıkları yada sınırsız aromalı sos ile sunulabilen Frozen Yoğurt üreticiler içinde yaratıcılıklarını kullanabilecekleri sonsuz bir seçenek olarak ve oldukça renkli pazarlama yapma imkanı sunmuştur.

Frozen Yoğurt ham maddesinin (toz ile süt karışımı) makineniz ile uyumlu çalışması fazlasıyla önemlidir. Ürünün akışkanlığı ve kıvamı hem frozen yoğurdunun kalitesini arttırır hem de makinenizden en iyi performansı almanızı sağlar. Makinenizden aldığınız en üst düzey performans ise hem ürettiğiniz Frozen Yoğurt’un tadının doruk noktasında olmasını sağlar, hem de makinenizin daha az enerji tüketerek ve kendini yıpratmadan üretim yapmasını sağlar. Uzun süren AR-GE çalışmalarından sonra Fromate Frozen Yoğurt Tozları, denenen tüm makineler ile uyum içinde çalışmış ve en üst seviyede performans alınmıştır.

​Fromate Frozen Yoğurt Tozları

Ağızda muhteşem bir tat bırakır

​Ekstra kabarma özelliği verir

​Sütle karıştırılan Fromate Frozen Yoğurt Tozu  en ideal akışkanlıkta olup, bütün pompa sistemleriyle uyumlu çalışmakta ve pompa emiş sorunlarını sona erdirmektedir.

Aynı zamanda Gravity makinaların yoğun kıvamlı malzemeler yüzünden puf borularının çıkarılması gibi durumların önüne tamamen geçilmiştir ve malzememiz rahatlıkla puf borusundan iç silindire penetre edip gravity makinalarda mükemmel tat, tok ve buzsuz Frozen Yoğurt sağlamaktadır.

Geç eriyen kaymaksı özelliği vardır.

​Şeker ilavesi gerektirmez.

​Dünyadaki en iyi ham maddelerden üretilmiştir.

Pompalı ve Gravity makinelerde buzlanma sorununu ortadan kaldırmıştır.

Süt ile uyumu muhteşemdir, süt içerisinde kolaylıkla çözünür, topaklanma yapmaz.

Kıvam tam istenildiği yoğunluktadır

Bekletildiğinde ayrışma yapmaz, dibe çökmez

​Büyük Frozen Yoğurt zincirlerindeki gibi en iyi tat ve lezzet.

​Tüketeni baymayan tekrar alım isteği oluşturan mükemmel lezzet.

Makineniz ile uyum içerisinde çalışır.

​İso 22000-2005 sertifikalıdır.

En üst düzey hijyen koşullarında üretilir

Üretimin her aşaması gıda mühendisleri tarafından dikkatle incelenir

Hava ve güneş ışığı almayacak ambalajlardadır ve tazeliğini her daim korur. ​


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
error: Fikri Mülkiyet!! FromaGida.com Üzerindeki Tüm Yazı, Fotoğraf veya Ürün Bilgilerinin Kullanımı İzine Tabidir!