Sizi aramamızı ister misiniz?

Ücretsiz olarak fiyat teklifi almak için bize hemen mesaj atın!


Hemen Mesaj Atın

Dünyada binlerce mağaza ve büyük mağaza zincirleri ile Frozen Yoğurt sevenlerle buluşan  Frozen Yoğurt konseptleri Türkiye’de de gittikçe dikkat çekmekte, beğenilmekte ve her geçen gün büyük bir hızla büyümektedir. Frozen Yoğurt’un kalorisinin çok düşük olması ve probiyotik değerinin çok yüksek olması, aynı zamanda Frozen Yoğurt’un sağlıklı bir ürün olmasını sağlıyor. Türkiye’de başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere bir çok ilde mevcut olan bu Frozen Yoğurt mağazaları gittikçe yayılıyor. Büyük AVM’ler Frozen Yoğurt mağazası için yer ayırmaya bile başladılar. Türkiye’ye girmek için hazırlıklar yapan büyük Frozen Yoğurt zincir mağazaları var. Yerli olarak da kendini her geçen gün geliştiren zincir mağazalar mevcut. Siz de yaratacağınız bir konsept ile zincir mağaza olma yolunda adım atabilirsiniz. Zincir mağaza sistemi için günümüzde en uygun ürün Frozen Yoğurttur. Çünkü her geçen gün daha da geniş kitlelere hitap ediyor.

Frozen Yoğurt, dünya’da dondurma yerine tercih edilebilen sağlıklı bir alternatif olarak besin değeri yüksek, glisemik indeksi düşük ve sağlıklı bir üründür, Uygun protein, emülgatör ve tatlandırıcılarla hazırlanmış Frozen Yoğurt Tozu ile taze yoğurt ve süt ile hazırlanan karışımın Frozen Yoğurt Makineside soğutularak kabartılmasıyla, kıvam ve yapı kazanmış ve dondurma keyfini birebir yaşatan, yanı sıra kalsiyum, protein ve demir, ayrıca karışım içeriğine göre önemli probiyotik bakterileri lezzetli bir yolla almaya yardımcı olan ve toplum bilincinin artmasına paralel gelişen önemli bir alternatif olarak üretilmiştir. Sunum için meyve parçacıkları yada sınırsız aromalı sos ile sunulabilen Frozen Yoğurt üreticiler içinde yaratıcılıklarını kullanabilecekleri sonsuz bir seçenek olarak ve oldukça renkli pazarlama yapma imkanı sunmuştur.

Frozen Yoğurt ham maddesinin makineniz ile uyumlu çalışması fazlasıyla önemlidir. Ürünün akışkanlığı ve kıvamı hem Frozen Yoğurt’un kalitesini arttırır hem de makinenizden en iyi performansı almanızı sağlar. Makinenizden aldığınız en üst düzey performans ise hem ürettiğiniz Frozen Yoğurt’un tadının doruk noktasında olmasını sağlar, hem de makinenizin daha az enerji tüketerek ve kendini yıpratmadan üretim yapmasını sağlar. Uzun süren ARGE çalışmalarından sonra Fromate Frozen Yoğurt Tozları, denenen tüm makineler ile uyum içinde çalışmış ve en üst seviyede performans alınmıştır. Markalardan bahsetmek gerekirse, başlıca markalar şunlardır;

​TrioMaxx  Frozen Yoğurt Makineleri
GelMatic Frozen Yoğurt Makineleri
Taylor  Frozen Yoğurt Makineleri
Homyy  Frozen Yoğurt Makineleri
Sevel Frozen Yoğurt Makineleri
Smach Frozen Yoğurt Makineleri
Aqua Frozen Yoğurt Makineleri
Carpigiani Frozen Yoğurt Makineleri

​Fromate Frozen Yoğurt Tozları,

Ağızda muhteşem bir tat bırakır
​Ekstra kabarma özelliği verir
​Sütle karıştırılan Fromate Frozen Yoğurt Tozu  en ideal akışkanlıkta olup, bütün pompa sistemleriyle uyumlu çalışmakta ve pompa emiş sorunlarını sona erdirmektedir.
Aynı zamanda Gravity makinaların yoğun kıvamlı malzemeler yüzünden puf borularının çıkarılması gibi durumların önüne tamamen geçilmiştir ve malzememiz rahatlıkla puf borusundan iç silindire penetre edip gravity makinalarda mükemmel tat, tok ve buzsuz Frozen Yoğurt sağlamaktadır.
Geç eriyen kaymaksı özelliği vardır.
​Şeker ilavesi gerektirmez.
​Dünyadaki en iyi ham maddelerden üretilmiştir.
Pompalı ve Gravity makinelerde buzlanma sorununu ortadan kaldırmıştır.
Süt ile uyumu muhteşemdir, süt içerisinde kolaylıkla çözünür, topaklanma yapmaz.
Kıvam tam istenildiği yoğunluktadır
Bekletildiğinde ayrışma yapmaz, dibe çökmez
​Büyük Frozen Yoğurt zincirlerindeki gibi en iyi tat ve lezzet.
​Tüketeni baymayan tekrar alım isteği oluşturan mükemmel lezzet.
Makineniz ile uyum içerisinde çalışır.
​İso 22000-2005 sertifikalıdır.
En üst düzey hijyen koşullarında üretilir
Üretimin her aşaması gıda mühendisleri tarafından dikkatle incelenir
Hava ve güneş ışığı almayacak ambalajlardadır ve tazeliğini her daim korur. ​

Fromate Frozen Yoğurt Tozları 0,750 Kg.’lık paketlerdedir ve 3 Litre süt ile karıştırılır. Bu karışımdan 3,750 Kg.’lık bir karışım elde edilir. ​

 

İlgili Yazılar

No results found

5 Yorum. Yeni Yorum

 • Ahmet kaba
  15/07/2017 16:38

  Makina fiyatları Hakkı’nda bilgi

  Cevapla
  • kemaldoyuran
   26/10/2017 14:42

   Merhaba, sitemizi ziyaret ettiğiniz içim teşekkür ederiz. Froma Gıda olarak sadece ham madde üretimi yapmaktayız. İnternet üzerinden araştırma yaparak makine firmalarıyla görüşebilirsiniz. Makinenizi satın alıp veya kiralama yaptıktan sonra ürün konusunda size destek verebiliriz. Makine temini yaptıktan sonra bizi arayınız.

   Cevapla
 • Fromate bi avm de ya da herhangi bi yer kiralayarak bi yer açmak icin ne yapabiliriz . Bu işle ilgili bana geri dönüş yapar mısınız?

  Cevapla
  • Froma Gıda
   17/02/2018 22:12

   Merhaba, mail adresinizden sizlere dönüş yapılacaktır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Cevapla
 • Alperen Çalışıcı
  29/03/2018 08:48

  Soft Dondurma için aramanızı bekliyorum

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü