soft dondurma tozu

Şirketimiz Hakkında

 1. FromaGida.com
 2. chevron_right
 3. Şirketimiz Hakkında
2015

Kuruluş

Aktif olarak dondurma sektöründe yıllarımız geçtikten sonra profesyonel olarak sektöre giriş tarihimiz 2015 Ocak ayıdır. Sektörde genç bir firma olmamıza rağmen kısa sürede uzun bir yol kat ettik ve iş ortağı sayımızı her geçen gün arttırdık.

Yıllara Göre Markalarımız

2015 yılında tek bir markamız vardı. O da sektörde ses getiren Fromate markamızdı. Sonraki yıllarda gelen farklı ürün taleplerine de yararttığımız farklı markalı ürünlerimiz ile karşılamaya çalıştık. Fromate standart 750 Gr’lık paketlerde olan bulunan soft dondurma markamızdı.

2016

İkinci Markamız Olan “Froma”

İŞ ortaklarımızdan gelen farklı formülasyonda ve ebatlarda soft dondurma tozu taleplerini 1250 Gramlık paketlerimiz ve Froma markamız ile karışladık. Froma markamız da kısa sürede sevildi ve kullanılmaya başlandı. Şeker oranını yüksek seven farklı bölgelerde Froma markalı ürünlerimiz ön plana çıktı.

2017

Kuruluşun Ardından Geçen 2 Yıl

Genç bir şirket olmamıza rağmen iki yıl içerisinde gerek şirket içi gerekse hizmet verdiğimiz sektörde ürünlerimiz ile değişme gittik. İş ortaklarımıza daha hızlı ve maliyeti daha düşük ürünler sunmak adına 2 yıl içerisinde oluşturduğumuz bayiliklerin bir çoğunu fes ettik. Üretim alanında da farklı ürünlere yönelip 2017 yılı içerisinde Kazakistan, Nijerya ve Irak’a ürün ihraç ettik. İhracat talepleriyle birlikte de “Fromate Exp.” markamız doğdu.

Ve 2017 yılı ile birlikte dondurma sektöründe hizmet verecek olan DondurmaMarket.com pazar yerimiz satışlara başladı. 2018 yılı için ise MutfagimaGelsin.com hazırlıkları başladı.

Soft Dondurma
2018

3 Yıl Sonra

Kuruluşun ardından geçen 3ncü yılımızda İstanbul depomuz açıldı ve İstanbul içi ürün sevkiyatı bu noktadan yapılmaya başlandı. İhraç yapılan ülke sayımız Gürcistan, İran ve Libya ile birlikte 6’ya ulaştı. Türkiye içerisinde ise iş ortağı sayımız 1000’e yaklaştı.

2018 Yılı İtibari İle Markalarımız

 • Fromate
 • Fromate Plus
 • Fromate Premium
 • Fromate Exp.
 • Fromate Self
 • Froma
 • FroMaya
 • FroMach
2019

ve 2019..

2019 başlarında planlanan yeni ürün kategori ile iligili yıl boyunca yapılan çalışmalar yıl sonuna doğru şekillendi ve netleşti. 2020 yılı başlarında yeni ürün kategorilerimiz ile birlikte iş ortaklarımıza farklı ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Froma Gıda benimsediği “Kaliteli Ürün, Kalileri Hizmet.” anlayışı ile hizmet vermeye devam edecektir.

MutfagimaGelsin.com projemizde 2019 sonunda hizmet vermeye başladı.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizi sosyal medya üzerinden takip edin.

YouTube
Instagram
WhatsApp

7/24 WhatsApp Destek Hattımız

Menü