Hizmetlerimiz ve Sitelerimiz

  1. FromaGida.com
  2. chevron_right
  3. Hizmetlerimiz ve Sitelerimiz
done_outline

FromaGida.com

FromaGida.com şirketimizin resmi sitesidir. Tüm ürünler, hizmetler ve tanıtımlar bu sayfa üzerinden yapılmaktadır. İş ortaklarımızla en sık bir araya geldiğimiz sitemizdir.

done_outline

İhracat

2019 yılı ile birlikte ürünlerimiz 7 ülkeye ihraç edilmektedir. 2020 yılı ile birlikte bu sayının 10’a yükseleceğini ön görüyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz.

done_outline

Pastacılık

2020 yılı ile birlikte ürün yelpazemize pastacılık ile ilgili ürünlerde yer almaya başladı. Bu ürünlerle hem soft dondurma ve frozen yoğurt için farklı sunum teknikleri deniyor hem de ev kullanıcılarına ürün sağlıyoruz.

done_outline

DondurmaMarket.com

DondurmaMarket.com, Froma Gıda girişimidir. Dondurma sektöründe aktif bir pazar yeri yaratmak adına adımları atılan bu proje adım adım büyümektedir.

done_outline

Soft Dondurma Tozu

Soft dondurma sektörüne kaliteli ham madde ile üretilmiş soft dondurma tozlarını iyi hizmet ile birleştirip tüm Türkiye’ye dağıtımını yapmaktayız. Sitemizi geziniz..

done_outline

Satış Dasteği

Dondurma satışı yapan noktalara görünürlülüğü arttırıp ürün satış sayılarına katkı sağlayacak çeşitli görsel, bayrak, stant desteği sağlıyoruz. Talebe göre farklı sarf malzemeleri de iş ortaklarımıza temin etmekteyiz.

done_outline

MutfagimaGelsin.com

MutfagimaGelsin.com ev kullanıcılarına yemek, tatlı ve dünya mutfağı ile ilgili tarifler sunan ve henüz yapım aşamasında olan bir Froma Gıda sitesidir.

done_outline

Frozen Yoğurt Tozu

Ürünümüz Türkiye’de bir çok zincir mağaza tarafından kullanılmaktadır. Sektöre ürünümüz ile başlayan bir çok firma ise şubeleşerek büyümeye devam etmektedirler.

done_outline

AR-GE

İş ortaklarımıza her zaman en iyi ürün ve hizmeti verebilmek adına her konuda AR-GE çalışmalarımızı gece gündüz yapıyoruz. En iyi ürünü en uygun fiyata sağlamak için bu çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

FromaTV

Video oluşturmaya yeni başladığımız Froma TV’ye YouTube üzerinden abone olup sektör, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kanalımızda sektör ile ilgili A’dan Z’ye her şeyi bulabileceksiniz.

Bizimle 0546 463 464 1 numaralı WhatsApp Hattımızdan veya email adresimizden iletişime geçebilirsiniz. info@fromagida.com

Menü
error: Fikri Mülkiyet!! FromaGida.com Üzerindeki Tüm Yazı, Fotoğraf veya Ürün Bilgilerinin Kullanımı İzine Tabidir!